Blue Rent a Car Uzun Dönem Araç Kiralama


Toplu taşıma kullanımının günden güne zorlaştığı görülen İstanbul’da araç satın alma maliyetine katlanmadan sizi araç sahibi yapan uzun dönem araç kiralama hizmeti, Blue Rent a Car’ın profesyonel ekibi tarafından sunuluyor. Kaliteli hizmetten taviz vermeden müşterilerinin en konforlu şekilde araç kiralama hizmetlerinden faydalanmasını sağlayan Blue Rent a Car merkez şubemiz Ataşehir, İstanbul’da bulunuyor.


Müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak, en hesaplı şekilde 12 aydan 48 aya kadar uzayabilen dönemlerde araç ihtiyacını gidermek için sunulan uzun dönem araç kiralamadan faydalanarak dilediğiniz marka ve model aracı kullanma şansına sahip olabilecekseniz.

Günlük kiralamayla kıyaslandığında daha hesaplı ve konforlu olan uzun dönem araç kiralama kapsamında oluşturulan sözleşme süresi boyunca araçta yaşanan arıza, bakım ve onarım gibi durumların 1 iş gününü geçmesi halinde, mağduriyeti gidermek adına ikame araç desteği sunulur. Bu sayede müşterilerin zaman kaybı yaşaması ve işlerinin aksaması durumu da söz konusu olmaz.


Yıllık araç kiralama hizmeti boyunca müşterilerimizin kullandıkları araçlar periyodik bakımları firmamız tarafından karşılanacak şekilde yerine getirilir. Periyodik bakımları yetkili servislerce ve yalnızca orijinal yedek parça kullanılarak yapılmaktadır.


Sözleşmenin yenilenmesi sırasında kiralama bedeline dahil olan tüm zorunlu sigortalar yeniden düzenlenir, müşterinin talebi doğrultusunda ek güvenceler alınacaksa sözleşmeye eklenerek yenileme işlemi yapılır. Üstelik sözleşmeni yenileneceği zaman müşteri dilerse farklı bir marka ve model araç kiralayarak, kendisi için en konforlu seçeneği bulma konusunda da şanslıdır. Uzun dönem araç kiralama hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için normal araç kiralama hizmetlerine göre daha hesaplı ve kullanışlı bir hizmettir. Blue Rent a Car filo kiralama hizmetlerinden faydalanmak için hem ofislerden hem de internet adresimiz aracılığıyla başvuru sağlanabilir.